[if lt IE 7]> Wynajem dźwigów i żurawi

Wynajem dźwigów i żurawi

Oferta wynajmu dźwigów, żurawi i wyciągów budowlanych

Firma Smoliński – E. D. od wielu już chiefessays.net lat świadczy kompleksowe usługi, które obejmują wynajem, serwis oraz konserwację żurawi, dźwigów oraz wyciągów budowlanych. W naszym nowoczesnym parku maszynowym mogą Państwo znaleźć wszystkie urządzenia niezbędne do wykonywania prac wysokościowych na placach budowy. Dysponujemy m.in. wysokiej jakości dźwigami i żurawiami samochodowymi oraz żurawiami wieżowymi.

Naszym Klientom oferujemy doradztwo w zakresie doboru właściwego rodzaju sprzętu do planowanych robót budowlanych. Wynajęty od nas sprzęt dostarczamy bezpośrednio na miejsce budowy. Przygotowujemy także stanowiska do jego pracy oraz zajmujemy się montażem, a po zakończeniu trwania prac demontażem wynajętych maszyn. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia poddawane są regularnym przeglądom technicznym.

Oprócz usług obejmujących wynajem maszyn, zajmujemy się także wykonywaniem usług serwisowych oraz konserwacji dźwigów i żurawi. Mamy bogate doświadczenie w konserwacji różnego typu urządzeń dźwignicowych.

Nasze umiejętności oraz zdobywane przez lata doświadczenie sprawiają, że obecnie jesteśmy jedną z najlepszych firm świadczących usługi dźwigowe w województwie zachodniopomorskim. W razie jakichkolwiek openthesis pytań związanych z naszą szczegółową ofertą lub dostępnością wybranego przez Państwa sprzętu, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Szczecinie.

Przejdź do kontaktu

Wynajem dźwigów szczecin